PRIVAATSUSPOLIITIKA

 

Vestlus Keeltekool OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide privaatsust. Firma tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.
Isikuandmete kogumine ja kasutamine
Isikuandmed on andmed, mida Vestlus Keeltekool OÜ kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul järgnevatel viisidel: kontaktandmete edastamisel meie veebilehel (ees- ja perekonnanimi, e-maili aadress, telefoninumber, vanus, firma nimi, kontaktisiku nimi); koolitusele registreerumisel meie veebilehel.
Kogutud isikuandmete abil saame Vestlus Keeltekool OÜ kliente teavitada informatsioonist. Kogutud isikuandmeid kasutatakse ka kliendile kauba kohaletoimetamiseks ning kliendiga ühenduse võtmiseks.
Kliendi paremaks teenindamiseks võib Vestlus Keeltekool OÜ avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Vestlus Keeltekool OÜ-le teenuseid ning on lepinguga kohustatud hoidma teavet konfidentsiaalsena.
Isikuandmete kaitse
Vestlus Keeltekool OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmetele, nende muutmisele ning töötlemisele on ainult selleks volitatud isikutel.
Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused
Vestlus Keeltekool OÜ jätab endale õiguse vajadusel privaatsustingimusi muuta. Meie veebilehte kasutama asudes eeldame, et olete tutvunud kõikide põhimõtetega ning nõustute nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@vestlus.ee.